ÇORLU WEB TASARIM

Web siteleri firmaların coğrafi sınırlar ile kısıtlanmadan geniş kitlelere ulaşması için etkin ve doğru bir araçtır. Sıfırdan web sitesinin oluşturulması veya mevcut sitenizin daha fazla ziyaret alacak şekilde yenilenmesi/optimize edilmesi, firmanızın sosyal medyada etkin olarak yer alması için Çorlu Web Tasarım Ekibi size yardımcı olacaktır.

Çorlu Web Tasarım olarak; Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri gibi uzmanlık alanlarımızın yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. gibi hizmetlerini sürdürmektedir

Web tasarım konusunda Çorlu ‘da farklı sektörlerde bir çok müşterimize kalite odaklı çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz, sizlerin de mutlu müşterilerimiz arasında yer almanızı ve bizimle harika deneyimler yaşamanızı isteriz.

Firmanızın web sitesi kurumsal kimliğinizi yansıttığından dolayı diğer firmalardan bir adım önde olursunuz.
Çorlunun en iyi konumundaki dükkanınızın önünden 500 kişi geçiyorsa, Google’da ilk sayfada yer alarak yüz binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Çorlu’da yüzlerce web tasarım firmasına rastlayabilirsiniz, Firmanıza bir web sitesi yapmadan önce bazı temel konularda dikkat etmeniz gereklidir. Web tasarım konusunda Çorlu’da çok fazla firma bulunmaktadır, bu firmaları her zaman bir alternatif olarak görebilirsiniz ancak, Anlaşmanız sonrası siteniz zamanında teslim edilecek mi ?, Siteniz tamamlandıktan sonra güncelleştirme desteği sürecek mi ? Bu gibi konularda problem yaşamamanız için Çorlu Web Tasarım firması olarak her zaman bir Mail kadar uzağız. Bizi Çorlu ’da diğer web tasarım firmalarından ayran en büyük özelliğimiz sadece hizmet öncesi olmayıp, hizmet sonrasında tüm süreçte yanınızdayız.

Bir Web Tasarım Hizmeti almadan önce dikkat edilen konulardan bir tanesi de fiyattır. Fiyat odaklı ilerleyen süreçlerde iş odaklı da ilerlemek önemlidir. Rakiplerinize daha iyi görünmek için web sitenizi daha kaliteli ve işinin ehli kişilere yaptırmalısınız. Web sitenizi Masraf olarak değil, yatırım aracı olarak görmelisiniz.

Firmanızı, Ürün ve Hizmetlerinizi Web Dünyasında En Doğru Şekilde Temsil Eden ve İhtiyacınız Olan Kurumsal/Kişisel Web Site Hizmetlerini Çorlu Web Tasarım Olarak En Kaliteli Şekilde Sizlere Sunuyoruz.

NELER YAPTIM ?

Özgün çalışma, güvenilirliğin ve zamanında teslim etmenin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur guyarım.

  • Everything
  • Web Sitesi